Piegāde visā Latvijā! Zvani 29361768 un pasūti!

Kāpēc Briketes?

Nakts brikešu lietošanas priekšrocības:

- Zems mitruma līmenis. Pateicoties ražošanas tehnoloģijai, briketes ir viens no sausākajiem koka kurināmā veidiem. Brikešu mitruma līmenis ir 8%, salīdzinot ar žāvētas mallkas 20%. Tas ir nozīmīgs faktors koka kurināmā siltumatdevei – jo zemāks mitruma līmenis, jo vairāk siltums tiek radīts tā degšanas laikā.- Ērta lietošana. Briketes ir vienkārši un ērti lietojamas, tās deg ar vienmērīgu liesmu un izdala siltumu pakāpeniski. Nakts brikešu degšanas laiks ir līdz pat 8 stundām!

- Dabai draudzīgs, CO2 neitrāls kurināmais. Nakts briketes ir ražotas no kokapstrādes industrijas blakus produkta - sastāvā 100% skuju koka miza, kura tiek žāvēta augstā temperatūrā un tad sapresēta, neizmantojot papildu saistvielas vai ķimikālijas. Brikešu degšanas laikā izdalītais CO2 līmenis nepārsniedz koka absorbēto CO2 apjomu
koka augšanas laikā.

- Uzticams produkts. Iegādājoties briketes, Jūs vienmēr saņemat gaidīto – katras briketes svars, izmērs un kvalitāte ir nemainīgi. Katrai briketei ir identiskas degšanas kvalitātes.

- Kompakts iepakojums un glabāšana. Briketes ir iepakotas tīrā un caurspīdīgā plastikāta maisā, pasargājot tās no ārējās vides ietekmes un mitruma. Briketes ir viegli glabāt un tās aizņem ievērojami mazāk vietas kā citi koka kurināmie.

- Pelni. Briketes degšanas laikā rada mazu pelnu daudzumu - 4.5%. Tie var tikt izmantoti kā dārza mēslojums, jo ir 100% ekoloģiski tīri.