☀️ VASARAS AKCIJA: Bezmaksas piegāde sākot no 3 tonnām!

Piegāde

Ātra un ērta pasūtījumu piegāde

Ja izvēlies preču piegādi, tā tiek noformēta automātiski, tiklīdz ir norādīta piegādes vietas informācija un apstiprināts pasūtiījums. 

Ja Jums ir aizdomas, ka, veicot piegādi, varētu rasties sarežģījumi ar piebraukšanu pie izkraušanās adreses vai preces izkraušanu, pirms pasūtījuma veikšanas, lūdzu sazinieties ar mums, lai konsultētos par iespējamām piegādes alternatīvām.

Kad saņemsi pasūtītās briketes?

 • Piegāde tiek veikta darba dienās un brīvdienās no 8:00-17:00
 • Apstākļos, kas nav atkarīgi no mums – kad preces noliktavā nav pieejamas neparedzēti lielu pasūtījumu dēļ vai tūlītēja piegāde nav iespējama ar dabas apstākļiem saistītu problēmu dēļ – piegādes laiks var pagarināties līdz 14 darba dienām. Ja radīsies šāda situācija, mēs Jūs informēsim, izmantojot pasūtījumā norādīto kontaktinformāciju.

Saņemšanas process – sadarbība

 • Aptuveni 3 stundas pirms piegādes šoferis zvanīs pasūtījuma saņēmējam, lai brīdinātu par ierašanos.
 • Tevis pasūtītās preces piegādātājs izkraus vietā, kur tas nepieciešams, ja būs nodrošināti atbilstoši piebraukšanas apstākļi:
  1. iebraucamo vārtu platums – 3,5 m, augstums – 4,0 m, kā arī kravas automašīnas manevrēšanas iespēja;
  2. stingra un līdzena virsma (bruģis vai asfalts bez akmeņiem, smiltīm, netīrumiem, zāles,ūdens notekgrāvjiem, sliekšņiem un slīpumiem), kas iztur kravas automašīnas svaru (pilna masa līdz 15 tonnām) un pa kuru iespējams pārvietot paleti, izmantojot rokas hidrauliskos ratiņus;
  3. ziemā jābūt notīrītam sniegam un neapledojušai ceļa virsmai.
 • Ja piebraukšana un preces izkraušana nav iespējama norādītajā adresē, tad transporta pakalpojumu sniedzējs preci izkraus tuvākajā, iespējamajā vietā. 
 • Ja preces piegādes adresē tiek konstatēts, ka preci nav iespējams izkraut tā, kā Jums tas ir nepieciešams, tad Jums tiks piedāvātas alternatīvas par papildus samaksu.